Mycie okien i przeszklonych ścian

Mycie okien oraz przeszklonych ścian wykonujemy przy użyciu łagodnych ale skutecznych środków czyszczących z zastosowaniem profesjonalnych myjek i ściągaczek. 

Zlecenia realizujemy w domach i mieszkaniach oraz biurowcach jak i w galeriach handlowych.

Czyszczenie mebli tapicerowanych oraz dywanów

Wykonujemy czyszczenie wszelkiego rodzaju mebli tapicerowanych, świadczymy usługi prania wykładzin i dywanów.

W naszej pracy wykorzystujemy zdobyte dotychczas doświadczenie, przy użyciu profesjonalnych wysokiej klasy środków czyszczących oraz specjalistycznych maszyn.

Pranie tapicerki samochodowej

Wnętrze pojazdu nabiera z czasem kurz, roztocza, staje się siedliskiem niechcianych bakterii. Czy na pewno chcemy znajdować się na co dzień w takim otoczeniu. Oczywiście że nie.

Nasza firma oferuje profesjonalne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z wnętrza twojego pojazdu przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń i środków.

Prasowanie

Prasowanie odzieży codziennej oraz koszul – bez zagnieceń, szybko i na miejscu.

W Cleaning Service kompleksowo wyprasujemy odzież damską, męską i rzeczy dla dzieci.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony pracownik zadba o to, aby jakość wykonanej usługi była na najwyższym poziomie, przy użyciu profesjonalnych narządzi.

Jeśli szukasz fachowej pomocy w utrzymaniu czystości w Twoim biurze, sklepie, domu lub mieszkaniu to jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi i korzysta z odpowiednich środków czystości, które pozytywnie wpłyną na samopoczucie utrzymają miejsce w bezpiecznym i higienicznym stanie. 

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę i dostosujemy ją do Twoich indywidualnych potrzeb.

Doświadczenie

Świetne ceny

Nowoczesny sprzęt

Przyjazne Środki

Zapraszamy do skorzystania z usług Cleaning Service. Gwarantujemy, że nasze usługi spełnią Twoje wymagania i pozwolą Ci cieszyć się czystością.